آگهی تمدید زمان مزایده شماره ۱۴۰۰/۰۲

آگهی فراخون به گزارش روابط عمومی‌آزاد راه شرق سپاهان، پیرو آگهی مزایده شماره ۱۴۰۰/۰۲ مندرج در تاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۱ بدینوسیله بدلیل برخورد با ایام نوروز و لزوم اطلاع رسانی بهتر زمان های خرید اسناد مزایده و تحویل پیشنهادات به شرح زیر تمدید می گردد. بدیهی است سایر شرایط مندرج در آگهی همچنان به قوت خود باقی است.

آگهی مزایده (مجتمع های خدماتی بین راهی)

به گزارش روابط عمومی شرکت آزاد‌راه شرق سپاهان، این شرکت در نظر دارد ضمن جذب سرمایه گذار به منظور احداث مجتمع خدمات رفاهی و واگذاری حق دسترسی از جانب این شرکت به منظور احداث مجتمع خدمات بین راهی در سه پهنه مجزا ،مزایده برگزار نمایید.

دهه فجرمبارک باد

آمدی فجرآزادی! که با آمدن تو، امام آمد، امامی که بر سربیدادگران، خروش کلیم داشت و برجان امت، دم مسیح. کلامش بوی وحی‏داشت و طعم شیرین آوای انبیا.

ممنوعیت تردد با انواع موتور سیکلت در آزادراه شرق سپاهان

به گزارش آزاد راه شرق سپاهان و به نقل از پایگاه خبری پلیس، اصغر زارع رئیس پلیس راه استان اصفهان اظهار کرد: اخیراً شاهد تردد انواع موتورسیکلت در کنارگذر آزادراه شرق اصفهان هستیم که بسیار خطرساز است و در بسیاری از مواقع حوادث جبران‌ناپذیری را به دنبال دارد. رئیس پلیس راه استان اصفهان افزود: خودروهایی نیز در این آزادراه توقف می‌کنند و حرکات نمایشی و مخاطره‌آمیز موتورسیکلت‌سواران را مشاهده می‌کنند که با رانندگان این خودروها نیز برخورد قاطع و قانونی می‌شود.

دلی که سینه زن هر شب محرم شد صدای هر تپشش ذکر یا حسینَم شد به یاد غربت یک لحظه تو این گونه بساط گریه هر روز من فرا هم شد شبی که در دل من خیمه زد غم از هر سو

مجمع عمومی عادی سالیانه منتهی به ۳۰ اسفند ماه ۱۳۹۹ شرکت آزاد راه شرق سپاهان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شرکت آزاد راه شرق سپاهان، مجمع عمومی عادی سالیانه منتهی به ۳۰ اسفند ماه ۱۳۹۹ شرکت آزاد راه شرق سپاهان بعد از ظهر روز گذشته دوشنبه ۲۱ تیرماه با حضور اعضای هیأت مدیره شرکت مذکور و نماینده صاحبان سهام و همچنین حسابرس و بازرس قانونی با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی در سالن جلسات شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا برگزار شد.

برگزاری کارگاه آموزشی سامانه حقوقی صندوق بازنشستگی کشوری

به گزارش آزاد راه سپاهان، کارگاه آموزشی سامانه حقوقی صندوق بازنشستگی کشوری با همکاری واحد حقوقی هلدینگ آتیه صبا، با هدف آشنایی با نرم افزار دادرس روز گذشته (سه شنبه ۱۱ خرداد ) در محل سالن جلسات این هلدینگ برگزار شد.

پیام تسلیت مدیرعامل و پرسنل آزاد راه شرق سپاهان به دکتر امیریان

جناب آقای دکتر امیریان(مدیرعامل محترم شرکت آزاد راه امیرکبیر) تسلیت قطره ایست در برابر غم دریا گونه ی شما از خداوند صبری عظیم برای شما و خانواده محترمتان خواستاریم غم آخرتان باشد