ممنوعیت تردد با انواع موتور سیکلت در آزادراه شرق سپاهان

به گزارش آزاد راه شرق سپاهان و به نقل از پایگاه خبری پلیس، اصغر زارع رئیس پلیس راه استان اصفهان اظهار کرد: اخیراً شاهد تردد انواع موتورسیکلت در کنارگذر آزادراه شرق اصفهان هستیم که بسیار خطرساز است و در بسیاری از مواقع حوادث جبران‌ناپذیری را به دنبال دارد. رئیس پلیس راه استان اصفهان افزود: خودروهایی نیز در این آزادراه توقف می‌کنند و حرکات نمایشی و مخاطره‌آمیز موتورسیکلت‌سواران را مشاهده می‌کنند که با رانندگان این خودروها نیز برخورد قاطع و قانونی می‌شود.

دلی که سینه زن هر شب محرم شد صدای هر تپشش ذکر یا حسینَم شد به یاد غربت یک لحظه تو این گونه بساط گریه هر روز من فرا هم شد شبی که در دل من خیمه زد غم از هر سو

مجمع عمومی عادی سالیانه منتهی به ۳۰ اسفند ماه ۱۳۹۹ شرکت آزاد راه شرق سپاهان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شرکت آزاد راه شرق سپاهان، مجمع عمومی عادی سالیانه منتهی به ۳۰ اسفند ماه ۱۳۹۹ شرکت آزاد راه شرق سپاهان بعد از ظهر روز گذشته دوشنبه ۲۱ تیرماه با حضور اعضای هیأت مدیره شرکت مذکور و نماینده صاحبان سهام و همچنین حسابرس و بازرس قانونی با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی در سالن جلسات شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا برگزار شد.

برگزاری کارگاه آموزشی سامانه حقوقی صندوق بازنشستگی کشوری

به گزارش آزاد راه سپاهان، کارگاه آموزشی سامانه حقوقی صندوق بازنشستگی کشوری با همکاری واحد حقوقی هلدینگ آتیه صبا، با هدف آشنایی با نرم افزار دادرس روز گذشته (سه شنبه ۱۱ خرداد ) در محل سالن جلسات این هلدینگ برگزار شد.

پیام تسلیت مدیرعامل و پرسنل آزاد راه شرق سپاهان به دکتر امیریان

جناب آقای دکتر امیریان(مدیرعامل محترم شرکت آزاد راه امیرکبیر) تسلیت قطره ایست در برابر غم دریا گونه ی شما از خداوند صبری عظیم برای شما و خانواده محترمتان خواستاریم غم آخرتان باشد

آگهی تجدید مناقصه عمومی یک مرحله ای

به گزارش  آزاد راه شرق سپاهان،این شرکت در نظر دارد عملیات تهیه مصالح،ساخت و حمل، نصب و تحویل حفاظ جاتبی راه(گاردیل سه موج) در پروژه آزاد راه شرق سپاهان را با شرایط ذیل به متقاضیان واجد صلاحیت و با تجربه مرتبط از طریق برگزاری مناقصه عمومی واگذار نماید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۲۶۶۵۲۹۱۷-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

نصب سومین دکل سامانه‌ اخذ عوارض الکترونیکی آزادراه شرق سپاهان

به گزارش آزاد راه سپاهان و به نقل از روابط عمومی شرکت تجارت الکترونیک پیشگامان آتیه صبا، سومین دکل سامانه‌ی اخذ عوارض الکترونیکی آزادراه شرق سپاهان در منطقه قهجاورستان اصفهان با موفقیت نصب شد. این سامانه سهولت اخذ عوارض بین جاده ای را تضمین کرده و مانع از توقف کامل در جاده و بزرگراه میشود. به‌طوری‌که خودرو در محل عوارضی توقف نکرده و مبلغ عوارضی به‌طور الکترونیکی از حساب وی کسر می‌شود.

آگهی تجدید مناقصه عمومی شماره۵۲۹

به گزارش روابط عمومی آزاد راه سپاهان ،((آگهی تجدید مناقصه عمومی شماره۵۲۹)) ابلاغ شد.

ایمن سازی آزاد راه شرق سپاهان

به گزارش آزاد راه سپاهان، با نصب پایه های روشنایی و انتقال برق به تقاطع نطنز  و ایمن سازی، یکی از مراحل اصلی احداث آزاد راه شرق سپاهان انجام شد. پس از بررسی نقشه های مهندسی شده و شرایط موجود با انتقال برق از روستای دنبی به محل مورد نظر که به جهت ایمنی نیازمند اقدامات ویژه ای نیز بود. خوشبختانه با تجربه و کاردانی مهندسین و دست اندرکاران پروژه و همکاری سازمان های مربوطه از جمله اداره برق استان این کار جهادی به نتیجه رسید.